- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie. Domowa krzątanina, zakupy, porządki, zapach pierników i świerkowych gałązek, błyszczące kolorami tęczy świecidełka i  wystawy sklepowe towarzyszą grudniowym nastrojom. Okres ten uwielbiają wszystkie dzieci, które przygotowują ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne i uczą się kolęd, pastorałek, wierszy o tematyce bożonarodzeniowej.
W życiu przedszkolaka dzieją się wtedy rzeczy magiczne. Sale dziecięcych zabaw zmieniają swój wystrój na zimowo-świąteczny. 19 grudnia atmosferę świąt w naszym przedszkolu oddało spotkanie wszystkich grup i wspólne kolędowanie.
Pani Dyrektor zebranym dzieciom i pracownikom złożyła świąteczne życzenia. Po odśpiewaniu wielu znanych kolęd wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem.
Przedszkolaki pokazały, że doskonale rozumieją ideę Świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie wprawiło wszystkich w dobry nastrój.Uczestniczący w przedstawieniu Jasełkowym   Burmistrz Miasta Mirosław Kluk ogłosił wyniki gminnego konkursu plastycznego o odpadach. Pierwsze miejsce zajęła grupa „ Krasnoludków”na czele z panią Ireną Sową. Trzecie miejsce i również nagrodę otrzymał Tomasz Matuszewski z grupy „Wiewiórek”.

Gratulujemy zwycięzcom!!!!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego