- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

„WIELKANOC U ŻABEK”

Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas.
Wszystko rozkwita w słońce blasku. i wielka miłość rośnie w nas.
Miłość do ludzi, do przyrody w zielone każdy z wiosną gra.
Już zima poszła spać za morza, a w naszych sercach radość gra.

Te i inne przepiękne słowa wybrzmiewały z ust dzieci z grupy „Żabki” podczas „Spotkania Wielkanocnego” z najbliższymi ,które odbyło się 11 kwietnia 2017r.
To był bardzo ważny i oczekiwany dzień dla wszystkich przedszkolaków. Swoje pociechy przyszli podziwiać nie tylko rodzice, gościliśmy również szanowne babcie i dziadków, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Dzieci zaprezentowały program artystyczny pod hasłem „Z wielkanocnym zajączkiem”. Przedstawienie pełne radości przybliżyło zgromadzonym gościom zwyczaje, tradycje wielkanocne.
Zdolności i umiejętności artystyczne przedszkolaków podziwiała również nasza pani dyrektor, która to z wielkim wzruszeniem podziękowała małym artystom za przepiękne wprowadzenie wszystkich w atmosferę Świąt Wielkiej Nocy, złożyła również wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
      Takie spotkania integrują, wzmacniają więź z rodziną i przedszkolem, są atrakcyjnymi wydarzeniami i okazją do wspólnych zabaw inspirowanych wielkanocną tradycją. Wszystko odbyło się w atmosferze radości, akceptacji i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju.
Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku i pomoc w organizacji uroczystości.

                                          Wiklak Jolanta

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego